Drag Arkitektur og Byggteknikk AS - Byremo - Lyngdal - Åseral - Sørlandet - Kristiansand

  • Facebook - White Circle

ARKITEKTKONTORET FOR BYGD OG BY

Drag arkitektur og byggteknikk AS

ble stiftet i 2006.

Firmaet har hovedkontor på

Byremo i Audnedal Kommune,

og nytt avdelingskontor i handelsparken

i Lyngdal.

 

Firmaet består i dag av 10 ansatte medarbeidere innen fagfeltene arkitektur, plan, søknad, brann- og byggteknikk.

 

Med våre siste ansettelser har vi styrket både kompetanse og kapasitet på branntekniske tjenester.

Vi kan utføre nødvendige branntekniske tjenester for både nybygg, tilbygg, eller tilstandsrapporter for din bygningsmasse.

 

Bred erfaring og mangfoldig kunnskap er en av hovedstyrkene i firmaet.

Hovedkontor Byremo

Stein Åge Fuglestveit

Arkitekt/ Senioringeniør

Email: stein@dragark.no

Tlf: 952 39 591

Jan Stangvik​

Daglig leder/Senioringeniør

Email: jan.stangvik@dragark.no

Tlf: 940 21 723

Martynas Barisauskas
Arkitekt

Email: martynas@dragark.no

Tlf: 940 10 588

Marie Meland

Bachelor Arkitekt

Email: marie.meland@dragark.no

Tlf: 466 95 494

ADRESSE

Drag Arkitektur Og Byggteknikk AS

Loneveien 1, 4529 Byremo

Email: post@dragark.no

Tlf: +47 952 39 591

Anniken Ophaug Røksland

Tittel

Email: anniken.roksland@dragark.no

Tlf: 

Avdeling Lyngdal

Mattias Stål

Senioringeniør Brann

Email: stal@dragark.no

Tel: 932 49 877

Aun Drivdal

Senioringeniør Brann​

Email: drivdal@dragark.no

Tlf: 908 92 680

Oddvar Hobbesland

Konstruktør/Arkitekt

Email: oddvar.hobbesland@dragark.no

Tlf: 951 24 002

Ove-Johnny Pedersen

 Konstruktør

Email: ojp@dragark.no

Tlf: 976 92 881 

ADRESSE

Drag Arkitektur Og Byggteknikk AS

Fiboveien 2b, 4580 Lyngdal

Email: post@dragark.no

Tlf: +47 932 49 877

Avdeling Åseral

Jan Stangvik​

Daglig leder/Senioringeniør

Email: jan.stangvik@dragark.no

Tlf: 940 21 723

ADRESSE

Drag Arkitektur Og Byggteknikk AS

Gardsvegen 9, 4540 åseral

Email: jan.stangvik@dragark.no

Tlf: +47 940 21 723

Avdeling Oslo

Jørgen Lauvsland

Bachelor Arkitekt-Konstruktør,

Fagtekniker og Tømrer svennebrev

Email: jorgen@dragark.no

Tlf: 407 21 245

ADRESSE

Drag Arkitektur Og Byggteknikk AS

Pilestredet 75 C, 0354 Oslo

DRAG AS

Send oss gjerne en mail om du lurer på noe

Vi svarer så fort vi får mulighet

Email: post@dragark.no

Tlf: +47 952 39 591